gayrimenkul reklam ajansı nedir

Gayrimenkul Reklam Ajansı nedir?

Gayrimenkul Reklam Ajansı Nedir? sorusunu Gayrimenkul konusunda hizmet veren reklam ajansı olarak özetleyebiliriz aslında. Her sektörün kendine özel ihtiyaçları ve dinamikleri mevcut. Ve bu işleyişi bilerek hareket etmek gidilecek yolu daha kestirme kılıyor.

İyi ve doğru reklam, doğru hedef ve analizden geçiyor. Hedef ve analiz belirleme ise sektörün dinamiklerini bilmekle doğru orantılı. Dolayısıyla da tek bir konuda uzmanlaşmak her zaman daha avantajlı oluyor. Şiron Ajans olarak “Gayrimenkul Reklam Ajansı” şeklinde uzmanlık alanı belirlememizin en önemli nedeni gayrimenkul sektöründe ki tecrübelerimiz. Sektörü içerden gözlemleyebildiğimiz kadar, dışarıdan da gözlemleyerek bütünsel bir bakış açısı geliştirebiliyoruz.

Gayrimenkul Reklam Ajansı Nedir?

İlk kural tanımak

Bir reklam ajansıyla çalışmanın ilk ve en önemli kuralı ajansın müşterisini tanıyor olmasıdır. Tabiri caizse “Leb demeden leblebiyi” anlamalıdır ajans hizmeti veren firma. Her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de kendine özel tanımlar ve kullanılması gereken materyaller mevcut.

Örneklemek gerekirse; Web Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi, Katalog ve Dergi Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı gibi hizmetlere ek bir de sektöre özel “Haberin Var mı?”, “Portföy Özellikler Sayfası”, “Kişisel Tanıtım Dosyası“, “Portföy Tanıtım Dosyası” gibi sadece gayrimenkul sektörünün bildiği bazı tanıtım materyalleri var. Ve siz sektörü tanımayan herhangi bir ajansla çalışıyorsanız, öncelikle tüm bunlarla ilgili ajansa kısa bir eğitim vermelisiniz ki, sizin ne istediğinizi anlayabilsin. Sonrasında da sektörünüzün ihtiyaçlarından ve dinamiklerinden bahsetmelisiniz. Tabi birde kurumsallarınız mevcut. Yapılacak her türlü çalışma mutlaka ve mutlaka sizin markanızı tanımlayan kimlik çerçevesinde yapılıyor olmalı.  Tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra artık ajans sizin istediklerinizi vermeye ve size uygun strateji çizmeye başlayabilir.

Şiron Ajans olarak biz sizinle az önce anlattığımız tüm bu yolları kısaltıyoruz ve direk size uygun strateji çizmekle işe başlıyoruz. Böylelikle size hem zamandan, hem de bütçenizden tasarruf etme imkanı sağlıyoruz. “Gayrimenkul Reklam Ajansı” kavramı uzmanlık alanını özelleştirmiş, bütünsel reklam hizmeti verebilen ajanslardır diyerek yazımza son noktayı koyalım…

Türkiye’nin ilk ve tek Gayrimenkul Reklam Ajansı olarak sizi en iyi biz anlarız.
Dilerseniz buradan bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

+90 532 211 11 85
bilgi@sironajans.com

gayrimenkul reklam ajansı
Henüz yorum yapılmamış

Bir Yorum Gönder

FİKİRLERİNİZ VE TALEPLERİNİZ HAKKINDA BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ