ORGANİZASYON

OPEN HOUSE

Özellikle Amerika’da çok kullanılan bir yöntem olan Open House, Açık Davet olarak nitelendirebiliriz. Open house yani açık ev, emlakçıların müşterilere ev gösterme uygulamasını tamamen ortadan kaldıran, potansiyel müşterilerin belirli saatlerde satılık / kiralık gayrimenkulleri yanlarında herhangi bir emlak danışmanı olmadan kendi kendilerine gidip görebilmelerini sağlayan bir pazarlama modelidir.

 

Open House uygulamalarını kullanım açısından ikiye ayırmak mümkün.

Birincisi az önce de açıkladığımız emlak danışmanı olmaksızın, potansiyel müşterilerin gidip mülkü görebildikleri uygulama.

İkincisi de Yetkili Gayrimenkul Danışmanının mülkün pazarlamasına yönelik olarak düzenleyeceği bir sunum toplantısı.

Peki organizasyon aşamasında ne yapıyoruz?

1. UYGULAMA

Portföyle ilgili ön bilgileri aldıktan sonra öncelikle baskılı ürünlerin planlamasını yapmamız gerekiyor. Baskılı ürünler neler mi?

Önceliğimiz Open House duyuruları. Mülkün çevresinde ki belirlenen noktalara afiş ve branda asmak gerekiyor. Sonrasında dijital platformlarda reklam.

Bunları yapalım ki Açık Davet organizasyonumuz istediğimiz etkiye ulaşabilsin. Sonrasında da mülkle ilgili bilgilerin yer aldığı broşür, flyer gibi baskılı ürünler. tabela… Tüm bunların planlaması yapıldıktan sonra tasarım ve baskı aşamalarını yönetiyoruz. Organizasyon öncesi ve sonrasında tüm süreci profesyonel ekibimizle beraber takip ediyoruz.

2. UYGULAMA

Planlamamızı karşılıklı görüşme sonrasında hemen yapıyoruz. Belirlediğiniz davetlilere davet şeklimizi belirliyoruz. (Dijital veya davetiye mi basılacak) Davet sürecini beraber yönetiyoruz. Bu sırada organizasyonumuz yemekli mi olacak, yoksa kokteyl prolange yeterli mi? Müzik ister misiniz mesela?

Tüm bu detaylar belirlendikten sonra kişi sayısına göre organizasyon planımızı hazırlıyoruz. Gelen davetlilere yapılacak sunumla ilgili teknik ekipman

desteği de sağlayabiliyoruz. Bu sırada da basılı evraklarımız neler olacak, broşür, flyer,afiş, katalog, tanıtım dosyası, portföy dosyası gibi..

Tüm bu detaylara da karar verildiğinde organizasyon gününe yetişmesi için grafik tasarım ve baskı süreçlerini yönetiyoruz.

Organizasyon günü geldiğinde sizin yapmanız gereken tek şey, yüzünüzde ki kocaman gülümsemeyle misafirlerinize mülkünüzün tanıtımını yapmak 😉

Çünkü biz arkada profesyonel ekibimizle arı gibi çalışıyor olacağız 🙂

FİKİRLERİNİZ VE TALEPLERİNİZ HAKKINDA BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ