PROMOSYON TASARIMLARI

Neden Promosyon Ürün?

Promosyon kelime karşılığı olarak “TANITIM” anlamına geliyor. Bu nedenle de promosyon, tanıtımınızı yapabilmek için en önemli seçeneklerden bir tanesi. Tabi bu noktada verdiğiniz tanıtım materyalinin işlevselliği ve görselliği ön plana çıkıyor. Promosyon ürün kullanılacak mı, yoksa bir köşeye mi atılacak? Her yerde yaptırabileceğiniz bir çok seçenekte promosyon ürün var elbette. Ancak yaptıracağınız ürünler sizin kurumsalınızla uygun olacak mı, işlevselliği nasıl, tasarımıyla dikkat çekiyor mu gibi soruların cevaplarından geçer puan alması çok önemli.
Şiron Ajans Ailesi olarak, A’dan Z’ye tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayan 360 derece reklamcılık anlayışımızla yeni yıl, fuar, Open House, ödül geceleri öncesinde size uygun olabilecek ürünlerle ilgili detaylı bir plan yaparız.
Sizin seçeceğiniz ürün/ürünler doğrultusunda kurumsal kimliğinize uygun tasarım örnekleri sunarız. Onay işleminden sonra çözüm ortaklarımızla yürüttüğümüz üretim aşamasına geçeriz.

Ajanda ve Defter Tasarımı

Promosyon ürün tasarımları arasında “Ajanda ve Defter” en önemlisi. Çünkü toplantıların olmazsa olmazı. Tabi burada yine işlevsellik ön plana çıkıyor. Mesela Ajandalarda günlük, haftalık ve aylık takvimler yer alırken, defterler ise bu bölüm yerine not alanının en geniş kullanımı hedeflenir. Ajanda ve defter tasarımlarındaki en önemli kısım ise markanızın ürün ve hizmetlerini anlatan, belli sayfa aralıklarıyla tekrar eden ilan sayfalarınızdır.

Takvim Tasarımı

Takvim tasarımları genellikle 3 çeşitte incelenebilir
Duvar Takvim Tasarımı
Masa Takvimi Tasarımı
Cep Takvimi Tasarımı

Takvim çaktırmadan yapılan (Viral) reklamların aslında en uygunudur. Hem maliyet açısından, hem de reklamın süresi ve sürekliliği açısından. Yaptırdığınız takvimin bir yıl boyunca kullanılacağı garantidir. Müşterilerinizin bir yıl boyunca masasında veya duvarında olacaksınız 🙂 Bu da sizin için akılda kalmanızda önemli etmenlerden biridir diyebiliriz.

Takvim yaptırmaya karar verdiğiniz zaman size uygun olan takvim şeklini belirlemekle başlarız işe. Sonrasında fotoğraf kısmı gelir.
Size, kurumsal imajınıza en uygun seçenek belirlendikten sonra tamamen özgün bir tasarım ve içerikle çalışmalarımızı yapıp onayınıza sunarız. Tasarımımız onaylandıktan sonra çözüm ortaklarımızla üretim aşamasına geçeriz.

FİKİRLERİNİZ VE TALEPLERİNİZ HAKKINDA BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ