TANITIM MATERYALLERİ

Katalog Tasarımı

Markanızın tanıtımında önemli rol oynayacak aktörlerden bir tanesi de katalogtur. Markanız ve hizmetlerinizi detaylı bir şekilde anlatabileceğiniz kurumsal kimliğiniz doğrultusunda hazırlanan bir katalog müşterileriniz üzerinde önemli bir etki bırakır.
Müşterilerinizle yaptığınız görüşmenin arından, müşterinizin firmanız ve/veya ürününüz ile ilgili detayları hatırlaması açısından önemlidir.
“Söz uçar yazı kalır” demiş atalarımız. Yaptığınız görüşmeyi pekiştiren bir argümandır katalog. Özellikle Gayrimenkul danışmanları ve firmalar için “Tanıtım Dosyası” ve “Portföy Dosyası” kurumsal firma kriterlerine uygun bir şekilde tasarlanır.
Tasarım sürecimizde kurumsal kimliğinize uygun, sizi tamamen yansıtabilen özgün tasarımlarla fark yaratacağınızın garantisini veriyoruz.

Dergi Tasarımı

Markanızın çizgisinde, size ve sektörünüze uygun belirli periyotlarda yayımlanacak dergiler de tasarlıyoruz. Böyle bir dergiyi neden yapmalıyım diyorsanız cevabı basit aslında. Uzun süreli reklam. Müşterinizin masasında iyi içeriğe sahip bir dergi ile yıllarca durabilirsiniz.
En azından bir yıl 🙂 Ofisinizde ya da gittiğiniz bir ofiste geçen seneden kalan bir dergi hiç mi görmediniz. Eminiz ki görmüşsünüzdür 🙂

Dergi tasarımında öncelikle sektörünüzün detaylı bir analizini yapıyoruz. Sonrasında sayfa sayısı ve yapısı (ebat) belirliyoruz.
En önemli aşama geliyor sonrasında; içerik oluşturma. İçerik belirlendikten sonra, röportajlar, incelemeler, haberler, köşe yazıları ve tüm yazıları destekleyecek görselleri belirliyoruz. Ve tasarım aşamasına geçiyoruz. Sayfaların grafikleri tamamlandıktan sonra sizin onayınıza sunuyoruz. Onay sonrasında dergimizi üretim için matbaaya gönderiyoruz. Ve mutlu son 🙂 Bu arada isterseniz PDF dergi de yapabiliyoruz…

Broşür Tasarımı

Broşür bir markanın olmazsa olmazlarındandır. Markayı tanıtmaya yönelik olabileceği gibi, yalnızca bir ürün ve/veya hizmete yönelikte olabilir. Broşür tasarım sürecinde öncelikle hedef kitlemizi belirliyoruz. Bize teslim ettiğiniz görseller ve metinlerle ( yoksa üzülmeyin, fotoğrafta çekeriz, metin de yazarız 😉 tasarım şablonumuzu oluşturur ve sizin onayınıza sunarız. Tasarımın ardından isterseniz baskı sürecini de yönetebiliriz.

Afiş/Branda Tasarımı

Afiş tasarımı için en önemli nokta dikkat çekmeyi başarabilen bir afiş tasarımıdır. Kullanım alanı dışarıda olduğu için, çevrede doğal olarak çok fazla uyaran bulunur. Bu nedenle de yapılan tasarımın dikkat çekmesi en önemli husustur.
Yaptığımız afiş ve branda Gayrimenkul Danışman ve firmalarının kurumsal marka kriterleri göz önüne alınarak tasarlanır. Tasarımımızın onaylanmasının ardından dilerseniz çözüm ortaklarımızla beraber basım aşamasını da sizin için yönetebiliriz.

Sosyal Medya Tasarımları

İnternet çağında olduğumuz düşünüldüğünde artık reklamların olmazsa olmazlarının başında sosyal medya geliyor. Akıllı telefon kullanan herkes en az üç mecrada sosyal medyayı aktif olarak kullanır durumda. Sosyal medyada bu kadar çok kullanıcı varken işinizle ilgili ön planda olmak ve takip edilebilir olmak için de paylaşımlarınızın kalitesi önem arz ediyor. Birden çok mecrada aktif olmak istediğinizde önemli bir sorunla karşı karşıya kalmaya hazır olun. Harika bir paylaşım görseli hazırladığınızı varsayalım. Instagram’da harika görünüyor. Peki ya Facebook, Twitter, LinkedIn veya her hangi biri. İyi durmazdı değil mi? Çünkü her biri farklı ölçüde hazırlanması gerekiyor. Şimdi görselinizi her platforma göre ölçülendirme zamanı. Harika hepsini tamamladınız. Ancak sosyal medya süreklilik istiyor, kalıcılık için.
Sosyal medyada aktif olabilmek için işinizden çalar vaziyete geldiniz.. İyisi mi siz bu işi bir profesyonele devredin.
Neler mi yapıyoruz?
İsterseniz kullandığınız her mecra için size uygun banner tasarımları yapıyoruz. PC, tablet ve cep telefonlarına uygun ölçüyle hem de sosyal medya paylaşım tasarımları yapıyoruz Hem içerikli hem de içeriksiz. İçerikli paylaşımlar dediğimizde şöyle örnekleyebiliriz; Gayrimenkul sektörünü ele alalım. Gayrimenkul sektöründe birçok terim var, yıllık periyodik takvimler var. Bunlara uygun görsel tasarımlar hazırlayarak, size gönderiyoruz. Tasarımlarımız istediğiniz platformun ölçülerine göre hazırlanıyor. İçeriksiz paylaşımlar özel gün kutlama mesajları, portföy tanıtımları, başarılar (sizin ve/veya ülkemizdeki önemli başarılar) gibi bir çok seçeneği içinde barındırıyor.

CD Tasarımı

Firmanıza ya da portföyünüze tanıtım filmi (Tanıtım filminizi biz de çekebiliriz 😉 Prodüksiyon da var biz de)yaptırdınız.
Tanıtım filminizin CD’side özel olsun isterseniz, farklı ve özgün tasarımlar için biz buradayız. Tasarım sürecimizde öncelikle sizin isteklerinizi dinliyoruz. İsteklerinize uygun konsept tasarlandıktan sonra sizin onayınıza sunuyoruz. Konsept onayının ardından içerik (Fotoğraf – metin) oluşturma sürecimiz başlıyor. İçerik tamamlandıktan sonra onaylanan konsepte uygun
tasarım başlıyor. CD Jewelbox + CD Göbeği ve CD booklet tasarımları sizin onayınıza gönderiliyor. Onaylanan tasarımın üretim sürecini talebini doğrultusunda biz de yönetebiliriz.

FİKİRLERİNİZ VE TALEPLERİNİZ HAKKINDA BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ