Web Tasarımı

Proje Detayları

Dijital dünyada yer almak için olmazsa olmazların başında web sitesi geliyor. Arama motorlarına web sitesi yapanlar diye yazıp arattığınızda birçok firma ve kişi ile karşılaşacaksınız. Peki; bizim onlardan farkımız ne?

Biz yaptığımız tüm siteleri SEO dostu olarak hazırlıyoruz. SEO’nun ne anlama geldiğine bakacak olursak arama motorlarının sürekli değişen algoritmalar ve önerilen çalışmalar doğrultusunda sitenizin hak ettiği noktaya gelmesi için yapılan stratejiler bütünüdür. Yani web sitenizi kurma amacınız olan reklamınızı doğru yönetmek diyebiliriz. Bu arada “Sitenizi 1 haftada üst sıralara taşıyoruz.” şeklinde söylemlerle karşılaştığınızda lütfen bir adım geri çekilip bir değil on defa düşünün; “Ben doğru yerde miyim?” diye… Bu da bizden size küçük bir öneri.

Diğer bir farkımızda hazırladığımız sitelerin responsive olması. Responsive kısaca mobil uyumlu anlamına geliyor. PC’de gördüğünüz çok şık sitelere mobil platformlarda baktığınız zaman aradığınızı bulamamanızın sebebi genelde sitenin responsive olmamasından kaynaklı.

gayrimenkul reklam ajansı
Kategori
İnteraktif Tasarımlar
FİKİRLERİNİZ VE TALEPLERİNİZ HAKKINDA BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ